Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

У Європі ціни на газ піднялися до максимуму за останні півроку

27.09.2017

Спотовы ціни газу на хабі NCG перетнули позначку $220 за тис куб.м. Зростання котирувань призведе до підвищення цін на імпортний газ в Україні.

Спотові ціни на європейських біржових майданчиках продовжують зростати, і, станом на 14 вересня підвищилися до максимального показника за останні шість місяців. 

На німецькому газовому хабі NCG ціна зросли до $220,2 за тис куб.м. Котирування голландського хабу TTF за місячним контрактами за тиждень також підвищилися і 8 серпня торгувалися на рівні $213 за тис. кубометрів. На найближчому до України майданчику CEGH (Австрія) спотовий газ коштує $221. Це максимальна ціна за останні шість місяців.

В останній раз такі котирування спостерігалися на початку березня цього року. Як повідомляє ЛігаБизнесІнформ, зростання цін в Європі призведе до прямого підвищення цін на імпортний газ для України. За нинішніх котирувань з урахуванням транспортування та інших витрат газ на кордоні буде коштувати близько $240 за тис. кубометрів. На вересень НАК "Нафтогаз України" підвищив ціни на газ для промислових підприємств майже на 7% до 7 291 грн за тис. кубометрів без ПДВ ($270).  

https://104.ua/ua/news/id/u-jevropi-cini-na-gaz-pidnjalisja-do-maksimumu-za--25351