Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Зустріч з представниками ГО Лубенський шлях

16.12.2021

На виконання  доручення НКРЕКП 15 грудня 2021р. спеціалісти АТ «Лубнигаз» провели робочу зустріч з першим заступником Лубенського міського голови  Олегом Соболєвим  та представниками ГО «Лубенський шлях»  з питання формування тарифу на розподіл природного газу. Від громадської організації на зустрічі були присутні Антон Мосійчук, Микола Ащаулов та Володимир Лехуш.  Враховуючи те, що представники громадського об”єднання не змогли прийняти участь в обговоренні тарифу, яке відбулося 28.10.2021 р. , зокрема через карантинні обмеження та проведення обговорення у форматі онлайн , та отримати відповіді на свої запитання і  була організована додаткова зустріч.

            Спеціалістами підприємства були надані детальні відповіді на  питання стосовно основних складових формування тарифу, а саме: фактичних обсягів розподілу природного газу, обсягів газу на ВТВ, порядку формування фонду оплати праці, виконання інвестиційної програми, плати за експлуатацію державного майна та ін. Зокрема, було також акцентовано увагу представників ГО «Лубенський шлях» на недостовірності інформації, якою вони володіють та апелюють у своїх виступах перед громадськістю.

Мосійчук Антон покинув зустріч буквально через 10 хвилин після її початку,  в цілому ж обговорення тривало близько двох годин.

Представникам ГО було запропоновано також відвідати об’єкти, які реконструйовані та капітально відремонтовані підприємством в рамках виконання інвестиційної програми у 2021 р., але вони відмовились, можливо через брак часу.

В цілому обговорення пройшло конструктивно, в робочій атмосфері. Тож маємо надію, що ця зустріч принесла позитивний результат в плані ознайомлення представників громадськості з основними засадами та базовими показниками, які використовуються при формуванні тарифу на розподіл природного газу.

 


Інші новини:

Всі новини