Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву

27.02.2019

До запровадження добового балансування залишилось трохи більше доби, але на інформаційній платформі Укртрансгазу відсутня цілісна і достовірна інформація про споживачів, які не мають постачальників газу. Через відсутність цієї інформації в системі може відбутися масовий несанкціонований відбір газу.

Оператори ГРМ звернулися до НКРЕКП та до Укртрансгазу у зв’язку з відсутністю на інформаційній платформі добового балансування Укртрансгазу даних щодо споживачів, у яких відсутні постачальники газу.

Таку інформацію Укртрансгаз має надавати операторам ГРМ 1) не пізніше 25 числа; 2) у форматі, затвердженому НКРЕКП; 3) із використанням електронного цифрового підпису. Станом на 27 лютого жодна із цих вимог не виконана.

Через відсутність даних про споживачів, які не мають постачальників газу, в системі може відбутися несанкціонований відбір газу, оскільки Оператор ГРМ не має можливості попередити, та у разі потреби припинити газопостачання споживачів у яких відсутні постачальники у відповідному періоді.

Оператори ГРМ застерігають Укртрансгаз утриматися від неправомірних дій щодо віднесення на них обсягів природного газу, використаних споживачами, у яких відсутній постачальник починаючи з 1 березня 2019 року.


Інші новини:

Всі новини