Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Повідомлення про технічну помилку в квитанціях

25.12.2020

            Шановні споживачі АТ «Лубнигаз»

    Повідомляємо Вас, що за результатом розгляду звернень споживачів, в алгоритмі роботи програмного забезпечення, що проводить розрахунок річної замовленої потужності на 2021 рік виявлено технічний збій, що призвів до некоректного нарахування кільком категоріям споживачів. У результаті, цим категоріям помилково нараховано по 299 кубів споживання.

     АТ «Лубнигаз» відкликає квитанції на оплату послуги з розподілу природного газу, що надійшли споживачам з 20 по 25 грудня 2020 року. Коригування обсягів буде проведено автоматично, виправлені платіжні доручення будуть відправлені вам 4-6 січня. З боку споживачів не потребується жодних додаткових дій (звернень, звірок, тощо). Можливі переплати будуть зараховані в оплату послуг наступного періоду. 

    Ми вдячні уважним абонентам, які виявили помилку на етапі виставлення квитанцій. Це дозволило не нанести нашим споживачам матеріальної шкоди, адже за виставленими квитанціями ще майже ніхто не заплатив.

     Приносимо глибокі вибачення. Проводиться службове розслідування, відповідальні в службовому недбальстві будуть покарані аж до звільнення з АТ «Лубнигаз».

 

 

                                                          


Інші новини:

Всі новини