Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Газовий лічильник – найвигідніший для абонента

20.11.2017

ПАТ «Лубнигаз» розпочав заміну роторних газових лічильників на мембранні по м. Лубни в рамках Інвестиційної програми підприємства. Подібний проект підприємство успішно реалізувало у селах, що приєднані до газорозподільної станції «Піски», а саме: Піски, Березоточа, Суха Солониця, Вовча Долина, Висачки та Вовчик. Лічильники та роботи по їх заміні повністю профінансовані ПАТ «Лубнигаз».

 В умовах постійного зростання ціни на газ необхідно замислитися про можливість економії. Встановлення лічильника газу дозволяє знизити витрати при оплаті за спожитий газ на 20-50% та сплачувати лише за фактично використане блакитне паливо.

 У рамках проекту побутові лічильники газу у абонентів безкоштовно замінюють на сучасні мембранні лічильники відомої німецької фірми Itron. Німецькі лічильники обладнані дистанційним зчитуванням показів та передаватимуть їх до диспетчерської ПАТ. Це надасть змогу автоматизувати облік газу та виставлення рахунків, зменшить кількість перевірок газової служби, ліквідує потребу їздити до «Лубнигазу» на звірку.

 Для установки у споживачів нині використовуються два види лічильників газу: мембранні і роторні. Але останнім часом простежується тенденція заміни роторних лічильників на мембранні. Роторні лічильники на практиці зарекомендували себе не з найкращого боку, оскільки мають похибки вимірювання в процесі експлуатації (при чому не завжди на користь споживача). У них також високий ступінь вибухо- і пожежонебезпеки. Газ знаходиться безпосередньо за склом, яке захищає лічильний механізм, і найменше його пошкодження може призвести до витоку газу, що згодом може викликати вибух і пожежу.

 Мембранні лічильники, навпаки, практично бездоганні. Вони зарекомендували себе як надійні, точні та довговічні прилади. Обсяг газу, що вимірюється, перебуває тут у герметичній камері і не контактує з елементами пристрою. Саме це істотно збільшує безпеку застосування приладу і його довговічність.

 ПАТ «Лубнигаз» реалізує проект наскрізного вимірювання газу одним з перших підприємств України. За його результатами модернізація системи вимірювання газу пройде і у інших абонентів ПАТ «Лубнигаз». Впровадження європейських стандартів дозволить більш ефективно керувати газовою мережею та хоч трошки спростити життя простих людей.


Інші новини:

Всі новини