Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Про нас

Шановні абоненти! 

Працівники Акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Лубнигаз» щоденно працюють для затишку й тепла у ваших оселях. Забезпечуючи безперебійну подачу природного газу на території чотирьох районів: Лубенського, Гребінківського, Пирятинського та Оржицького.

Уже довгий час, АТ «Лубнигаз» не лише транспортує природний та нафтовий газ розподільними трубопроводами,а й постачає його за регульованим тарифом. Окрім того колектив висококваліфікованих працівників надають послуги зі встановлення побутових газових лічильників, виконують проектні роботи, монтаж систем газопостачання. А також проведення ремонтних робіт і безкоштовне технічне обслуговування.

Ми намагаємося йти в ногу із часом, тому впроваджуємо у нашу роботу новітні технології. Створюючи сайт підприємства, ми переслідуємо одну ціль - бути ближчими та відкритішими для споживачів природного газу.

Тут, Ви зможете докладно довідатися про нашу діяльність, задати свої запитання та отримати на них кваліфіковані та вичерпні відповіді від фахівців. Надати пропозиції щодо покращення роботи підприємства. Надіємося на плідну взаємовигідну співпрацю.

З повагою адміністрація АТ "Лубнигаз"

АТ «Лубнигаз»:сучасність та віхи становлення

Історія розвитку газового господарства у Лубнах розпочалася у повоєнні роки. Міське комунальне управління організувало дільницю, що забезпечувала містян скрапленим газом. Згодом, постала гостра необхідність створити газове підприємство, адже дільниця не могла задовольнити всі потреби споживачів. Так, у 1965 році у Лубнах почала працювати виробничо-експлуатаційна контора газового господарства. Вона входила до Тресту «Полтавагаз». Однією із значимих подій у 1965 році стала газифікація заводу «Комунар». У липні 1993 р. Лубенська контора газового господарства відокремилась від об’єднання “Полтавагаз” і стала державним підприємством.

Основні темпи газифікації випали на 70-ті  та 90-ті роки ХХ ст. До населених пунктів за спільною турботою фахівців і влади на місцях, прокладалися все нові й нові трубопроводи. Спільними зусиллями у 1988 році було організоване будівництво газопроводу високого тиску до Лубен від АГРС «Мгар». Це дало змогу надійніше забезпечувати безаварійне та безперебійне постачання міста природним газом.

Відповідно до Указу Президента України “Про корпоратизацію підприємства” у 1993 році ДП «Лубнигаз» перетворилося у Відкрите акціонерне товариство. А згодом Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Лубнигаз” є новим найменуванням ВАТ “Лубнигаз” згідно протоколу загальних зборів акціонерів у 2011 році.

Сьогодні АТ «Лубнигаз» здійснює діяльність згідно ліцензії на постачання природного газу за регульованим тарифом, ліцензії на транспортування  природного і нафтового газу розподільними газопроводами на території міста Лубни та Лубенського, Гребінківського, Пирятинського та Оржицького районів Полтавської області.

У Лубенському районі природний газ надходить майже в усі села. Газифіковано всі вулиці міста Лубни. У зоні обслуговування АТ «Лубнигаз» газифіковано природним газом – 66744 квартир. Протяжність розподільчих газопроводів різного тиску, які перебувають на балансі сягає 2206,8 км. Як у 1956 році протяжність  газопроводів підприємства обмежувалася 10 кілометрами.

Зараз АТ «Лубнигаз» експлуатує 3808,86 км газопроводів, у тому числі розподільчих 2571,09 км, газорегуляторних пунктів (ГРП) - 125 шт, шафових регуляторних пункти (ШРП) - 320, станцій катодного захисту (СКЗ) – 240 шт.

Безаварійну та безперебійну роботу в м. Лубни, Лубенському, Пирятинському, Гребінківському та Оржицькому районах забезпечує колектив високопрофесійних фахівців підприємства, який налічує 421 працівника.

З роками функції підприємства розширилися. Силами товариства будуються газорозподільчі пункти і газопроводи, вводяться в дію станції катодного захисту газопроводів від корозії, обслуговуються та ремонтуються газопроводи з поліетилену. Постійно впроваджуються нова техніка та технології.

Для ліквідації аварійних ситуацій на газопроводах та спорудах на них на підприємстві  працює служба аварійно-відновлювальних робіт яка налічує в своєму складі - 5 аварійних автомобілів ,40 слюсарів, 16 інженерно-технічних працівників ,укомплектована високочутливими приладами   - газошукачі типу «Варіотек», трасошукачі типу «Спрут» та інше обладнання. Для забезпечення роботи по повірці побутових лічильників на базі підприємства працює сервісний центр, який забезпечує повірку та ремонт газових лічильників на всій території обслуговування підприємства.

На підприємстві працює атестована електровимірювальна лабораторія яка виконує роботи по контролю безпеки умов праці. Уся техніка і механізми технологічного обладнання пройшла випробування та мають відповідні технічні паспорти.