Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Зросла кількість надзвичайних ситуацій пов’язаних з використанням газу в побуті

04.02.2014

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України інформує, що з початку опалювального сезону 2013-2014 років сталося 14 нещасних випадків, в яких постраждало 20 осіб, в тому числі 8 – смертельно.

Головними чинниками нещасних випадків є отруєння чадним газом  та самовільне втручання в роботу газового обладнання.

З метою запобігання травмування ПАТ «Лубнигаз» вважає доцільним нагадати споживачам природного газу основні правила безпечного використання газу в побуті.

Категорично заборонено:

- самовільно втручатися у роботу системи газопостачання;

- переміщувати, встановлювати або демонтувати газове обладнання та прилади;

- встановлювати витяжні вентиляції зі штучним спонуканням для відведенням продуктів горіння у димові канали.

  Пам’ятайте, що перевірка димових та вентиляційних каналів та обережне поводження із використанням природного газу є запорукою вашої безпеки.

Випадок, що стався у м. Лубни 21.12.2013 року ледь не призвів до надзвичайної ситуації. Громадянин С., що проживає по вул. Виноградній самовільно встановив газову колонку у кухні. На димоходи, що відводять продукти згоряння встановив штучне спонукання (шибер), який вранці забув відкрити і розпочав користуватися газовою колонкою, що ледь не призвело до трагедії. Адже чадний газ – це отруйний продукт горіння.

 А нещодавно у теплогенераторній Вовчицького ліцею оператор котельні перебуваючи на роботі, теж отруївся невідомою речовиною.

Працівники ПАТ «Лубнигаз» не обслуговують цей об’єкт, але як контролююча організація виїхали на місце і перевірили приладовим методом рівень загазованості у приміщенні тепло- генераторної. Отруйних продуктів згоряння чи природного газу не було виявлено.

Пам’ятайте, при сирій та вітряній погоді тяга в димоході погіршується або створюється зворотня тяга. За таких умов категорично забороняється користуватися приладами з відводом продуктів горіння в димохід.

ПАТ «Лубнигаз» звертається до населення, що споживає природний газ бути вкрай обережними та дотримуватися правил безпеки. Промислових та бюджетних споживачів, що мають навчений кваліфікований персонал прохання провести повторні інструктажі, строго дотримуватися положень та інструкцій, щоб уникнути виникнення надзвичайних ситуацій.

Адже опалювальний сезон ще не закінчився і газове господарство працює у посиленому режимі, щоб забезпечити споживачам безперебійну та безаварійну подачу природного газу.

 

 


Інші новини:

Всі новини