Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

Працівники ПАТ «Лубнигаз» перевірили стан газових приладів у майже 12 тисяч споживачів

08.11.2017

З початку 2017 року, з метою підвищення рівня безпеки при користуванні газом у побуті, працівники ПАТ «Лубнигаз» провели планово-технічне обслуговування в помешканнях 11 219 мешканців. Під час перевірок було виявлено майже 5 тисячі порушень.

 Також були виявлені випадки використання несправного обладнання та приладів. Це найпоширеніша причина аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні газом у побуті. Також випадки з самовільним встановленням й заміною газових приладів та їх використання не за призначенням. Під час планового технічного обслуговування споживачів «Лубнигаз» виявлено випадки з недотримання в належному стані димових та вентиляційних каналів (ДВК) та нехтування перевіркою тяги.

 Особливу небезпеку становить зворотна тяга в димовому каналі газової колонки, яка виникає при одночасному використанні газової плити, водонагрівача та електровитяжки.

 Нагадуємо усім користувачам природного газу про суворе дотримання правил безпечного користування газом у побуті, неприпустимість самовільного втручання у газову систему та заборону користування без димохідними газовими колонками.

 Тому для забезпечення надійної експлуатації вашого газового обладнання та газових мереж, безпечної життєдіяльності населення, ПАТ «Лубнигаз» виконує технічне обслуговування цих мереж та обладнання і просить звертатися для надання цього виду послуги всі категорії споживачів.

Дбайте про свою безпеку та безпеку своїх дітей!


Інші новини:

Всі новини