Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Кол-центр
Далі >>

ПАТ «Лубнигаз» працює для вас!

21.02.2014

   Шановні споживачі природного газу, у зв’язку із нестабільною політичною ситуацією в країні, звертаємо вашу увагу на те, що Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Лубнигаз» працює для забезпечення нормального функціонування газотранспортної системи України.

   20 лютого 2014 року на технічній нараді з питань підвищення ефективності роботи та безпеки газопостачання підприємства Генеральний директор ПАТ «Лубнигаз» С. Ф. Бородін звернувся до працівників товариства із проханням віднестися до своєї роботи та виробничих обов’язків дуже відповідально. Адже у цей непростий час, підприємство продовжує працювати і забезпечувати споживачів природним газом. Головним актуальним завданням підприємства є забезпечення безперебійного, безаварійного постачання природного газу. Адже тільки завдяки нашій професійності та злагодженій ритмічній роботі, кожна українська родина буде з теплом у домівці, - зазначив С. Ф. Бородін.

    У зв’язку з цим ПАТ «Лубнигаз» підготував посилений графік чергувань на вихідні дні. Працівникам ПАТ «Лубнигаз» проведено інструктажі. Підприємство працює у штатному режимі на благо Полтавського краю.

    При виникненні аварійних ситуацій негайно телефонуйте у аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Лубнигаз» за тел. 104, або 20-21.

Прес-служба ПАТ "Лубнигаз"


Інші новини:

Всі новини