Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

ПАТ «Лубнигаз» повідомляє:

25.01.2018

22 січня 2018 року працівниками ПАТ «Лубнигаз» була виявлена крадіжка газу у домогосподарстві мешканця с. Вовчик, громадянина К. Порушник підключився до газової мережі повз газовий лічильник, облаштувавши «власний газопровід».

 У присутності порушника та представників національної поліції був складений Акт про порушення, на підставі якого буде проведене нарахування не облікованого газу та штрафних санкцій. Нарахування буде проведено по максимальній пропускній потужності самовільно приєднаного газопроводу за період 6 місяців, як це передбачено нормативними документами. Орієнтовна сума, яку прийдеться сплатити порушнику сягатиме більше 100 тисяч гривень!

 Національною поліцією за фактом крадіжки газу на суму, що перевищує 100 тисяч гривень відкрито кримінальне провадження, відповідний запис внесено до Єдиного реєстру. Стаття 185 кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Але це вже вирішить суд.

 ПАТ «Лубнигаз» попереджає споживачів, що крадіжка газу є правопорушенням, що тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.


Інші новини:

Всі новини