Щоб внести показники потрібно виконати Вхід в особистий кабінет на сайті Gasolina

Далі >>

Новий газопровід по вулиці Ціолковського

27.09.2017

20 вересня ПАТ «Лубнигаз» розпочало роботи по заміні сталевого газопроводу діаметром 90-мм., що проходить по вул. Ціолковського. Цей газопровід був прокладений 38 років тому (у 1979 р.) і є відносно молодим у порівнянні з іншими газопроводами міста, але при його обстеженні були виявлені витоки газу, що створюють потенційну небезпеку.

 

Планується заміна 273 метрів газопроводу по вул. Ціолковського на поліетиленовий та перепідключення до нього 45 домогосподарств. Роботи триватимуть орієнтовано місяць, їх тривалість корегуватиметься в залежності від погодних умов, та здійснюватимуться у рамках комплексної програми модернізації системи газопостачання м. Лубни.

 

Багато кілометрів сталевих газопроводів ще залишаються в експлуатації у цьому районі. Їх заміна триватиме ще не один рік, оскільки достатніми фінансовими ресурсами не володіють ані ПАТ “Лубнигаз”, ані міський бюджет. Проте швидкість корозії сталевих трубопроводів може знизити шляхом будівництва станції катодного захисту.

 

ПАТ “Лубнигаз” за поточний рік вже замінив декілька небезпечних ділянок газопроводів по вул. Монастирська, Нова з провулками, 8 Березня та Дружби. Загальні капіталовкладення ПАТ “Лубнигаз” у реконструкцію газових мереж Лубен у 2017 р. перевищують 2,5 млн. грн.

 

Покращення ситуації з безпекою газоспоживання Лубен вимагає комплексних заходів, включаючи не лише заміну газопроводів, але й обстеження та ремонт внутрішньо-будинкових газопроводів, а також катодний захист старих сталевих газопроводів від корозії. ПАТ «Лубнигаз» неодноразово зверталося до міської влади щодо виділення ділянки під будівництво станції катодного захисту, але питання наразі не вирішено.

 


Інші новини:

Всі новини